Vítejte v Erste Grantika Advisory, a.s.

Získejte Dotace z EU s jedničkou na trhu dotací z EU pro podnikatele

Jsme renomovaná poradenská společnost, která je nedílnou součástí Finanční skupiny České spořitelny. Jsme prvním poradcem, který umí pro klienta zabezpečit vše, co je nutné k jeho dalšímu úspěšnému podnikání. Poskytujeme všechny potřebné finanční a strategické poradenské služby, a to na jednom místě.

Bubliny - úvodní stránka


Program INOSTART

Projektové poradenství se zaměřením na EU dotace nabízí kompletní zpracování záměrů soukromých i veřejných subjektů, které hledají vhodné financování pro svůj rozvoj.

Zařídíme za Vás realizaci výběrových řízení a následnou asistenci a administraci projektu k udržení dotace po celou dobu monitorovacího období.

Strategické poradenství Vám pomůže zabezpečit dostatečné zdroje pro Vaše rozvojové aktivity, zlepší stávající interní procesy a plánování investic.

Naši partneři

Asociace pro evropské fondy Euro Dotácie a.s. Havel, Holásek & Partners s.r.o., advokátní kancelář GEOtest Brno,a.s. Okobiotech logo ATTIS Česká-středoasijská smíšená obchodní komora AB Facility a.s. Amec Foster Wheeler s.r.o. Asociace pro evropské fondy Euro Dotácie a.s. Havel, Holásek & Partners s.r.o., advokátní kancelář GEOtest Brno,a.s. Okobiotech logo ATTIS Česká-středoasijská smíšená obchodní komora AB Facility a.s. Amec Foster Wheeler s.r.o.
EU Program+
Erste Corporate Banking - EU Program+